Analógové naslúchadlá počet produktů: 15

 • BTE naslúchadlo za ucho ZinBest HAP-20F s UV boxom

  BTE naslúchadlo za ucho ZinBest HAP-20F s UV boxom

  Naslúchadlo je pre pravé aj ľavé ucho, má len dve ovládacie tlačidlá, beží na baterky. Ľahko prepnete na režim, ktorý zmierni šumenie. UV box zbavuje prístroj baktérií.

 • Vreckové nabíjacie naslúchadlo Axon A-60

  Vreckové nabíjacie naslúchadlo Axon A-60

  Naslúchadlo nabijete v priebehu dvoch hodín. Telo naslúchadla nosíte vo vrecku a ľahko na ňom zapnete režim, ktorý tlmí ruchy. K prístroju dostanete rovno aj všetko príslušenstvo.

 • Vreckové naslúchadlo na tužkovú batériu ZinBest VHP-302 s UV boxom

  Vreckové naslúchadlo na tužkovú batériu ZinBest VHP-302 s UV boxom

  Naslúchadlo beží na tužkovú batériu, má len tie najdôležitejšie funkcie a ľahko sa ovláda. Malú škatuľku nosíte pripnutú na oblečení. UV box naslúchadlo čistí a chráni.

 • Mini naslúchadlo do ucha Axon K-82

  Mini naslúchadlo do ucha Axon K-82

  Naslúchadlo zasadíte do pravého i ľavého ucha. Poháňa ho zinková baterka, má štyri stupne hlasitosti. Ovládate ho jednoducho len jedným gombíkom. Všetko vybavenie je súčasťou.

 • Nabíjacie MINI naslúchadlo AXON K-88

  Nabíjacie MINI naslúchadlo AXON K-88

  Malé naslúchadlo je tvarované pre obe uši. Dá sa opakovane dobíjať a je veľmi jednoduché na obsluhu, má len dve tlačidlá. V balení nájdete všetko vrátane cestovného puzdra.

 • Nabíjacie naslúchadlo do ucha ZDC-900B

  Nabíjacie naslúchadlo do ucha ZDC-900B

  Naslúchadlo je tvarované pre obe uši, napája sa cez nabíjaciu stanicu. Má minimum funkcií a ovládate ho len dvoma tlačidlami. Všetko príslušenstvo nájdete priamo v balení.

 • Nabíjacie naslúchadlo za ucho AXON C-109

  Nabíjacie naslúchadlo za ucho AXON C-109

  Naslúchadlo je vhodné pre obe uši, rýchlo sa nabije a vydrží fungovať 30 h. Má dve tlačidlá a režim, s ktorým počujete hlasy čisto aj cez hluk. Dostanete ho s kompletným vybavením.

 • Nabíjacie naslúchadlo za ucho DZ-319

  Nabíjacie naslúchadlo za ucho DZ-319

  Naslúchadlo sedí do oboch uší a napája sa cez nabíjaciu stanicu. Oceníte, že má len dve tlačidlá a minimum funkcií. Dostanete k nemu všetko, čo pre lepší sluch potrebujete.

 • Nabíjacie naslúchadlo za ucho ZinBest VHP-202R

  Nabíjacie naslúchadlo za ucho ZinBest VHP-202R

  Naslúchadlo má rovnaký tvar pre obe uši. Dobíja sa v zásuvke alebo v počítači, jeho obsluha je jednoduchá. Má hlasný a tichý režim. V balení nájdete všetko príslušenstvo.

 • Naslúchadlo do ucha AXON K-86

  Naslúchadlo do ucha AXON K-86

  Naslúchadlo drží v pravom i ľavom uchu. Funguje na batérie a ponúka päť stupňov hlasitosti. Všetko nastavíte len jedným gombíkom. Všetko príslušenstvo nájdete v balení.

 • Naslúchadlo do uší PROFI V-99

  Naslúchadlo do uší PROFI V-99

  Naslúchadlo beží na tužkovú batériu. Má len pár tlačidiel, jedným z nich ľahko stlmíte šumy. Krabička sa s kľudom zmestí do vrecka. V balení nájdete celú výbavu pre lepší sluch.

 • Naslúchadlo za ucho Axon E-103

  Naslúchadlo za ucho Axon E-103

  Naslúchadlo má rovnaký tvar pre obe uši. Vydrží extra dlho - až 600 hodín bez výmeny batérie. Ľahko ho prepnete na režim s menším šumom. Dostanete k nemu všetko vybavenie.

 • Naslúchadlo za ucho ZinBest HAP-20T

  Naslúchadlo za ucho ZinBest HAP-20T

  Naslúchadlo sedí za pravým aj ľavým uchom, v prevádzke ho udržujú batérie. Má režim vysokých tónov pre čistejší zvuk a ľahko sa ovláda. Dostanete k nemu všetko vybavenie.

 • Ušné naslúchadlo HearKing JH-905

  Ušné naslúchadlo HearKing JH-905

  Malé naslúchadlo je tvarované pre obe uši. Dá sa opakovane dobíjať a je veľmi jednoduché na obsluhu, má len dve tlačidlá. V balení nájdete všetko vrátane cestovného puzdra.

 • Závesné slúchadlo ZinBest VHP-202 s UV boxom zadarmo

  Závesné slúchadlo ZinBest VHP-202 s UV boxom zadarmo

  Naslúchadlo je vhodné pre pravé aj ľavé ucho. Funguje na baterky, ovládate ho len dvoma tlačidlami. Môžete zapnúť režim pre zníženie šumov. UV box z naslúchadla sám odstráni baktérie.

Další kategorie naslouchátek

Najväčší výber

Pre mierne aj silnejšie nedoslýchavých

Zaisťujeme servis

Zariadime záručnú i pozáručnú opravu

Všetko skladom

Odosielame ihneď po objednaní

Nákupné poradenstvo

Pomôžeme vám s výberom, stačí zavolať