Naslúchadlá do ucha počet produktů: 7

 • Digitálne MINI naslúchadlo do ucha ZDC-901D

  Digitálne MINI naslúchadlo do ucha ZDC-901D

  Kvalitné naslúchadlo sprostredkuje osobám, ktoré sú postihnuté čiastočnou stratou sluchu, znovu kontakt so svetom, či už sa jedná o komunikáciu ďalšími osobami, vnímanie zvukov v okolí, možnosť vychutnať si hudbu, divadlo, televízne vysielanie alebo koncert.

 • Digitálne MINI naslúchadlo VOHOM VHP-601

  Digitálne MINI naslúchadlo VOHOM VHP-601

  Naslúchadlo sadne do oboch uší. V chode ho udržiava zinková batéria. Je jednoduché na obsluhu a bez zložitých funkcií. Batérie i ďalšie súčiastky sú súčasťou balenia.

 • Digitální nabíjecí MINI naslouchátko do ucha HearKing G17

  Digitální nabíjecí MINI naslouchátko do ucha HearKing G17

  Naslouchátko je vhodné pro pravé i levé ucho a nabíjí se v zásuvce. Snadno se ovládá pomocí pouhých dvou knoflíků. V balení najdete veškeré příslušenství.

 • Nabíjacie MINI naslúchadlo AXON K-88

  Nabíjacie MINI naslúchadlo AXON K-88

  Malé naslúchadlo je tvarované pre obe uši. Dá sa opakovane dobíjať a je veľmi jednoduché na obsluhu, má len dve tlačidlá. V balení nájdete všetko vrátane cestovného puzdra.

 • Nabíjacie naslúchadlo do ucha ZDC-900B

  Nabíjacie naslúchadlo do ucha ZDC-900B

  Naslúchadlo je tvarované pre obe uši, napája sa cez nabíjaciu stanicu. Má minimum funkcií a ovládate ho len dvoma tlačidlami. Všetko príslušenstvo nájdete priamo v balení.

 • Naslúchadlo do ucha AXON K-86

  Naslúchadlo do ucha AXON K-86

  Naslúchadlo drží v pravom i ľavom uchu. Funguje na batérie a ponúka päť stupňov hlasitosti. Všetko nastavíte len jedným gombíkom. Všetko príslušenstvo nájdete v balení.

Kedy vám bude vyhovovať naslúchadlo do ucha?

Naslúchadlo do ucha je malé a nenápadné – nosíte ho priamo vo zvukovode a okolie často ani nevie, že ho máte. Je vhodné pre mierne až stredne nedoslýchavých alebo pre tých z vás, ktorí nosíte okuliare. Z ucha len tak nevypadne, stačí si totiž v balení vybrať vhodnú veľkosť silikónového špuntu.

 

Vyberiete si buď nabíjacie naslúchadlo, alebo také, do ktorého je potrebné pravidelne dokupovať baterky. Všetky majú jednoduché ovládanie, ktorému budete rozumieť hneď, ako sa vám naslúchadlo dostane do ruky. Sami jednoducho zosilníte zvuk, niektoré naslúchadlá dokonca ponúkajú funkciu tlmenia ruchov. Tento typ naslúchadiel môžete nosiť kľudne každý den.

Další kategorie naslouchátek

Najväčší výber

Pre mierne aj silnejšie nedoslýchavých

Zaisťujeme servis

Zariadime záručnú i pozáručnú opravu

Všetko skladom

Odosielame ihneď po objednaní

Nákupné poradenstvo

Pomôžeme vám s výberom, stačí zavolať