Digitálne PROFI nabíjacie naslúchadlo AXON E-6

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€73,90    
Kód tovaru 48
Značka Axon
Kategória Vreckové naslúchadla
Záruka 2 roky
 

Výrobca Axon zúročil deväť rokov skúseností, testovania a zdokonaľovania. Výsledkom je digitálne naslúchadlo s pokročilými funkciami a príjemným dizajnom. Axon E-6 je ideálnym pomocníkompri nedoslýchavosti, pre zlepšenie sluchových vnemov a odrušenie hluku. Vďaka citlivému mikrofónu, pokročilým digitálnym funkciám a štyrom možnostiam frekvenčného rozsahu je naslúchadlo Axon E-6 vhodné skutočne pre každého!

Jednoducho ovládateľný. Vyberte si sami, čo a ako chcete počuť!
 
V balení nájdete slúchadlá, nabíjačku a hlavnú riadiacu jednotku. Tá je len 7 mm tenká a 5 cm vysoká, preto sa pohodlne schová pod oblečenie alebo do vrecka. Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným prstom dovoľuje ľahkú manipuláciu a okamžitú zmenu nastavenia. S ôsmimi stupňami hlasitosti si sami určíte, akou intenzitou chcete zvuky vnímať. Nastavením frekvenčného pásma filtrujete ruchy a zlepšujete príjem požadovaných zvukov podľa ľubovôle.

Nenechajte sa rušiť pri sledovaní Vášho obľúbeného programu! Nízke, stredné alebo vysoké frekvenčné pásmo Vám umožní vnímať len tie zvuky, ktoré vnímať chcete. Jednoducho tak odstránite vplyv okolitého prostredia podľa zvolenej frekvencie. Alebo nastavíte širokopásmový príjem zvuku a budete počuť dokonale všetko a zo všetkých smerov, čo sa hodí predovšetkým ľuďom so sluchovým hendikepom.

Neobmedzujte sa! Axon E-6 dobijete všade, kde je voľný USB port.
 
Plne digitálne naslúchadlo obsahuje lítiovú batériu, ktorú je možné pomocou priloženej nabíjačky a USB kábla dobíjať. Naslúchadlo pritom môžete aj bez nabíjačky dobíjať všade, kde je prípojka USB, napr. v PC, aute, televízii, apod. Využite výhodných cenových podmienok a kúpte si naslúchadlo Axon E-6! Stane sa vám oporou a šikovným pomocníkom v akejkoľvek situácii.
 
Výhody Axon E-6:  

    4 druhy frekvenčného pásma pre maximálne využitie
    8 stupňov hlasitosti
    plne digitálny
    jednoduché ovládanie s okamžitou odozvou
    absolútne čistý zvuk
    je nabíjací - nemusíte kupovať batérie

 
Špecifikácia načúvacieho prístroja:  
Maximálny zvukový výstup: 127 dB ± 4 dB
Maximálny zvukový zisk: 52 ± 5 dB
Nízka frekvencia: 580Hz ~ ~ 2.8kHz
Stredná frekvencia: 700Hz ~ ~ 4.8KHz
Vysoká frekvencia: 780Hz ~ ~ 7.8KHz
Široká frekvencia: 910Hz ~ ~ 10.5KHz
Šum na vstupe: ≤ 30 dB
Napätie: DC 5V ± 0,5
Prúd: ≤ 2.5 mA
Batéria: Lithium batéria

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.